DVA LIJEPA GOLA ZELENO-ŽUTIH

DO PREOKRETA S IGRAČEM VIŠE Istra dobila Osijek u gostima nakon deset godina

Ovom pobjedom Istra 1961 je skočila na osmo mjesto ljestvice sa 31 bodom, jednim više od Slavena Belupa koji će kasnije u subotu ugostiti Hajduk, dok je četvrti Osijek ostao na 45 bodova, jedim više od pete Lokomotive koja će u nedjelju igrati protiv Dinama, a 10 manje od trećeg Hajduka

Pobjeda Hajduka 5-1 protiv Rudeša na praznom Poljudu

Igralo se ponovno pred praznim tribinama Poljuda, zbog kazne koju odrađuje Hajduk, a po dva pogotka za Splićane su postigli Pukštas, u 4. i 26. te Krovinović, u 53. i 59. minuti. Strijelac petog domaćeg gola bio je Nikola Kalinić u 71. minuti. Jedini gostujući pogodak bio je autogol Pukštasa u 28. minuti

Svijet

Juventus i Milan odigrali bez golova

Obje su momčadi ostale na svojim pozicijama na ljestvici, drugi Milan ima 70 bodova, treći Juventus je na 65 te uz utakmicu više ima tri boda prednosti u odnosu na Bolognu koja je četvrta

Svijet

Novi kiks Liverpoola, 2-2 kod West Hama

U posljednje četiri ligaške utakmice Liverpool je upisao tek jednu pobjedu, uz jedan remi i dva poraza te je sve sporiji u utrci za naslov prvaka koju vodi s Arsenalom i Manchester Cityjem. Ima dvije utakmice više i bod manje od Manchester Cityja, te utakmicu više od Arsenala, ali i dva boda manje

Pula

Pulski atletski miting u nedjelju na stadionu na Verudi

U najavi su discipline 100 metara, 200 metara, 300 metara, skok u dalj, skok u vis, troskok, bacanje kugle, bacanje diska, i uvijek atraktivne utrke štafeta 4x200m * Na Otvorenom prvenstvu Istre očekuje se oko 350 natjecatelja svih uzrasta i kategorija

Svijet

Juventus prvi finalist Talijanskog kupa

Lazio, kojega vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, uspio je s dva gola Casellanosa (12, 49) anulirati zaostatak iz prvog dvoboja, ali pred kraj dvoboja je Milik (83) zabio gol vrijedan prolaska u finale za Juventus