Gradonačelnik Igor Orlić se oglasio o sinoćnjem požaru. "Posebnu zahvalu zaslužuje mladi Karlo Mijatović iz Fažane"
"Veliko hvala građanima koji nisu samo prošli, već su zastali kako bi pomogli, kao i svima koji su odmah reagirali i pozvali vatrogasce. Posebnu zahvalu zaslužuje mladi Karlo Mijatović iz Fažane, budući vatrogasac, koji je pokazao iznimnu hrabrost, prisebnost i znanje te pomogao u koordinaciji gašenja do dolaska vatrogasaca. Takvi mladi ljudi zaslužuju naše iskreno poštovanje i priznanje."