Istra 1961 suspendirala je Antu Ercega

Erceg je bio u sukobima s nekoliko trenera Istre. S njim je imao problema Gonzalo Garcia, potom David Catala, a sad se očito zamjerio i Paolu Tramezzaniju, piše Index

VELIKI KIKS HAJDUKA

HNL: Lokomotiva s igračem više slavila na Poljudu 2-1

Time je Hajduk izgubio korak s vodećom Rijekom na ljestvici te sada ima četiri boda manje. Od Dinama Splićani imaju četiri boda više, ali i dvije odigrane utakmice više. Lokomotiva je ovim slavljem preskočila Osijek te je sada četvrta

(FOTO) Pulski veslači najtrofejniji na jučerašnjem "Malom kupu". Najmlađi se prvi put okušali u regati

Ovo je prvi ogled malih 'leptirića' koji veslaju na 250 metara, ali i 'generalna proba' kluba za veliku regatu koja na red dolazi iza Uskrsa * Natjecateljima do 10 godina starosti, dakle to su ovi 'mići, mići', se rezultati ne boduju, ali i među njima ima izuzetnih uspjeha. Evo, imamo jednog dječaka iz Medulina koji jučer na regati stigao prvi, zove se Moreno Žgaljić, ima deset godina i dobio je zlatnu medalju. Za nas je to budućnost kluba, a on je na svoj uspjeh jako ponosan, rekao nam je tajnik VK "Istra" Tomislav Butorac

Pula

Pula će biti domaćin prvog ovogodišnjeg treninga Aktivne Hrvatske

Stručni tim Kineziološkog fakulteta iz Zagreba educirat će građane te podsjetiti na važnost redovnog vježbanja. Trening je prilagođen svim generacijama, a vode ga Puležanka Tina Živković i Dubrovkinja Lukrecija Dragić te treneri Fran Vukomanović i Filip Beljan. Program vodi ambasadorica projekta Renata Sopek

Svijet

Zubac skroman u porazu Clippersa

Sinoć je na NBA terene od hrvatskih košarkaša istrčao samo Ivica Zubac čiji su LA Clippersi doživjeli poraz, bolji od njih su sa 110-93 bili Atlanta Hawks. Dejounte Murray ubacio je 21 poen uz 10 asistencija, a De'Andre Hunter dodao je 20 poena za gostujuću Atlantu koja je tako prekinula niz od tri poraza. Jalen Johnson zabio je 18 poena i upisao 12 skokova, a Clint Capela je dodao 15 poena i 13 skokova za Hawkse

Pula

BLIJEDO IZDANJE ISTRE: S Goricom samo domaći remi bez golova

Premda su imali više od igre, sa 64% posjeda lopte i četiri udaraca u okvir gola, zeleno žuti nisu došle do pobjede koja bi im omogućila napuštanje predzadnjem mjesta na ljestvici: s 30 bodova poravnali bi se s Goricom i Varaždinom i imali bod više od Slavena * Erceg je udaljen iz momčadi jer klub više nije mogao trpjeti njegove ispade i po svemu sudeći za njega je pulska priča završila

Istra

ISTARSKA RIVIJERA: Mateo Dodig obranio naslov

Danas je 18-godišnji Osječanin trijumfirao je u vrlo uzbudljivom susretu poslije dva sata i dvije minute igre, spasivši vodstvo Clarkea u prvom setu 5-1 * U drami tie-breaka pokazao je više strpljivosti i koncentracije i uz potpuni preokret osvojio set

Svijet

Osasuna - Real Madrid 2-4, novi gol Budimira

Real je poveo već u četvrtoj minuti kada je grubo pogriješila domaća obrana. Vinicius Junior je ukrao loptu i lako postigao prvi pogodak na susretu. Osasuna se brzopoteznu vratila u utakmicu, izjednačila je samo tri minute kasnije. Strijelac je bio hrvatski napadač Ante Budimir koji je bio na pravom mjestu nakon kornera te je zabio 15. pogodak ove sezone u La Ligi. Trenutačno se nalazi na diobi drugog mjesta ljestvice strijelaca zajedno s Borjom Mayoralom