noćašnji NBA susreti

Visoki poraz Utaha uz katastrofalan šut Bogdanovića

Bogdanović je na terenu proveo 24 minute i uz katastrofalan šut (1/11, trice 1/6) upisao pet poena i pet skokova. Utah je četvrti na Zapadu s omjerom pobjeda i poraza 39-23

2 min
HINA

New Orleans Pelicans noćas su kod kuće s visokih 124-90 pobijedili Utah Jazz Bojana Bogdanovića, koji je u porazu svoje momčadi imao skroman učinak.

New Orleans je do pobjede, četvrte zaredom, vodio Brandon Ingram s 29 koševa. CJ McCollum je dodao 24 koša za Pelicanse, koji su imali 18 koševa prednosti nakon prve četvrtine, 27 na poluvremenu i čak 32 na kraju treće četvrtine.

Donovan Mitchell je zabio 14 koševa za Utah, a Hassan Whiteside 13 uz 12 skokova. Bogdanović je na terenu proveo 24 minute i uz katastrofalan šut (1/11, trice 1/6) upisao pet poena i pet skokova.

Utah je četvrti na Zapadu s omjerom pobjeda i poraza 39-23, dok je New Orleans deseti s 27 pobjeda i 36 poraza.

Najzanimljivija utakmica Sunsi - Knicksi

Među zanimljivijim utakmicama koje su sinoć igrane u NBA svakako spada susret između Phoenixa i New York Knicksa koji su dobili Sunsi sa 115-114 i to zahvaljujući trici Camerona Johnsona na zvuk sirene za kraj.

Vodeća momčad Zapada, Phoenix, u zadnjoj je četvrtini zaostajao čak 14 koševa, ali se uspio vratiti. New York je vodio s dva koša prednosti 7.1 sekundi prije kraja kada je Alec Burks pogodio prvo slobodno bacanje, a promašio drugo.

Phoenixovi igrači su uhvatili dobivenu loptu koja je završila u Johnsonovim rukama i on je zabio za pobjedu.

Johnson je utakmicu završio sa 38 koševa, a Cameron Payne je dodao 17 i 16 asistencija.

Knickse, kojima je ovo sedmi poraz zaredom, predvodio je Julius Randle sa 25 ubačaja.

A Milwaukee Bucks su treći put zaredom porazili Chicago Bullse svladavši ih sa 118-112.

Giannis Antetokounmpo je stigao do svog šestog uzastopnog double-doublea, ubacivši 34 koša uz 16 skokova i pet asistencija. Jrue Holiday je dodao 26 koševa i osam skokova, a Khris Middleton 22 koša.

Najbolji pojedinac Bullsa bio je Zach LaVine sa 30 koševa, osam skokova i šest asistencija. DeMar DeRozan je ubacio 29 koševa, a Nikola Vučević 19 uz devet skokova za Bullse.

Milwaukee je treći na Istoku, a Bullsi su četvrti i obje momčadi imaju isti omjer pobjeda i poraza 39-25.