“Već mjesecima prijavljujem da će stup pasti, a nitko ne reagira, dođu vidjet i samo odu, danas je pao u dvorište, sreće pa nije pao na nekog od djece", javio nam je čitatelj
“Već mjesecima prijavljujem da će stup pasti, a nitko ne reagira, dođu vidjet i samo odu, danas je pao u dvorište, sreće pa nije pao na nekog od djece", javio nam je čitatelj
“Već mjesecima prijavljujem da će stup pasti, a nitko ne reagira, dođu vidjet i samo odu, danas je pao u dvorište, sreće pa nije pao na nekog od djece". Ovim nam se riječima obratio čitatelj iz Šišan, te izrazio svoju ljutnju prema HEP-u.
Podatke ćemo provjeriti kod nadležnih, na fotografijama koje nam je poslao čitatelj vidi se da je stup nosio i telefonske kablove. U svakom slučaju, bura ne mari za ljudski nemar.
Napominju "da ako je je država već uložila sredstva kako bi sačuvala Uljanik, potpuno je besmisleno prodavati ga upravo sada, kada je dokazao da može poslovati, privlačiti poslove i graditi međunarodna partnerstva"
"Želim svoje dvije zdrave gredice, povrće koje nije prskano poput onog u trgovinama. Mi u svom dvorištu ne možemo ništa, zalijevaju nas tim sredstvima", rekla je jedna Porečanka za Istru24
Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.
Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.