Komunal

„Sat za planet Zemlju“

Pulska Arena večeras će sat vremena biti u mraku

Grad Pula i ove se godine tradicionalno priključuje inicijativi WWF (World Wide Fund For Nature), svjetskoj nevladinoj organizaciji za zaštitu prirode u akciji „Sat za planet Zemlju“ gašenjem javne rasvjete oko Arene, u Carrarinoj ulici uz bedem, kao i reflektora koji osvjetljavaju ulaz prema Zero strasse u subotu, 26. ožujka 2022. godine na sat vremena u razdoblju od 20.30 do 21.30 sati


 
1 min
Istra24

Grad Pula i ove se godine tradicionalno priključuje inicijativi WWF (World Wide Fund For Nature), svjetskoj nevladinoj organizaciji za zaštitu prirode u akciji „Sat za planet Zemlju“ gašenjem javne rasvjete oko Arene, u Carrarinoj ulici uz bedem, kao i reflektora koji osvjetljavaju ulaz prema Zero strasse u subotu, 26. ožujka 2022. godine na sat vremena u razdoblju od 20.30 do 21.30 sati

Grad Pula i ove se godine tradicionalno priključuje inicijativi WWF (World Wide Fund For Nature), svjetskoj nevladinoj organizaciji za zaštitu prirode u akciji „Sat za planet Zemlju“ gašenjem javne rasvjete oko Arene, u Carrarinoj ulici uz bedem, kao i reflektora koji osvjetljavaju ulaz prema Zero strasse u subotu, 26. ožujka 2022. godine na sat vremena u razdoblju od 20.30 do 21.30 sati.

Ove godine „Sat za planet Zemlju“ usmjeren je na mobiliziranje pojedinaca, poduzeća i vlada kako bi ih se, u svjetlu sve značajnijeg smanjenja biološke raznolikosti i izumiranja brojnih vrsta, uključilo u razgovor i pronalazak rješenja potrebnih za izgradnju održive budućnosti. U ovim izazovnim vremenima „Sat za planet Zemlju“ nudi trenutak za solidarnost i priliku da brinemo jedni o drugima, kao i o jedinom domu koji svi dijelimo.


Nastavite čitati

Pula
 

'ZLATNA KORA: MEĐUPROSTOR' Živi razgovor između dviju žena koje istu temu poznaju s različitih strana

Projekt ima konkretnu ishodišnu točku. Kristina Iveković zadobila je opekline četvrtog stupnja kao trogodišnje dijete i od tada živi s vidljivim ožiljcima. Nikad ih nije skrivala već su postali dio nje. Desetljećima kasnije, 2023. godine, odlučila je tim ožiljcima dati novu formu: zajedno s fotografima Marijanom Banko i Danijel Bartolićem pokrenula je fotografski projekt Zlatna kora, u kojemu su četiri modela koji su preživjeli teške opekline pristali stati pred kameru ne zakrivajući tragove, nego ih ističući

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.

  • Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.