ZAKAZALI NAPADAČI

4. kolo HNL-a: Slaven Belupo - Šibenik 0-0

1 min
HINA

Nogometaši Slavena Belupa i Šibenika u susretu 4. kola HNL-a na Gradskom stadionu u Koprivnici podijelili su bodove odigravši 0-0.

Bila je to utakmica u kojoj su napadači u potpunosti zakazali, domaći su imali nekoliko vrlo izglednih prilika u prvom poluvremenu, ali nisu bili precizni u završnici, a gosti su im uzvratili na isti način u nastavku.

Ovim rezultatom oba sastava stigla sudo učinka od pet bodova pa trenutačno zauzimaju treće i četvrto mjesto. Bod više s dvije utakmice manje ima drugi Hajduk, dok je na vrhu Dinamo sa 10 bodova.