PRVA HNL

Istra povela u Gorici, na kraju podjela bodova

Istra je povela golom Belje s bijele točke, kojemu je prethodio nespretan prekršaj Muse na Caceresu početkom drugog poluvremena, a izjednačenje je stiglo samo sedam minuta kasnije, kada je Keita ubacio s lijevoga krila, a Mitrović preciznim udarcem glavom sa šest metara svladao gostujućeg čuvara mreže Lučića

1 min
HINA

U prvoj utakmici 30. kola Prve HNL Gorica i Istra 1961 su igrale 1-1 (0-0).

Istru je u vodstvo doveo Dion Drena Beljo (55-11m), a poravnao je Josip Mitrović (62).

Bio je to susret dva sastava koji do kraja sezone tek trebaju "odraditi posao", a do pobjede bodova stigli su uz po jedan pogodak sa svake strane.

Istra je povela golom Belje s bijele točke kojemu je prethodio nespretan prekršaj Muse na Caceresu početkom drugog poluvremena, a izjednačenje je stiglo samo sedam minuta kasnije, kada je Keita ubacio s lijevoga krila, a Mitrović preciznim udarcem glavom sa šest metara svladao gostujućeg čuvara mreže Lučića.

S ovim bodom Gorica je stigla na peto mjesto sa 40 bodova, jednim više, uz utakmicu više od šeste Lokomotive, dok je Istra 1961 osma sa 26 bodova, koliko ima i deveti Šibenik koji je odigrao utakmicu manje.

TKO DANAS OSVAJA ATP UMAG? Talijan Musetti i Argentinac Cerundolo obećali spektakularno finale

Jučer svladali svoje polufinalne suparnike u dva seta. Prvo je 25-godišnji Argentinac sa 7-6 (6), 6-4 pobijedio prvog nositelja, Rusa Andreja Rubljova, da bi potom 22-godišnji Talijan s uvjerljivih 6-4, 6-1 svladao 18-godišnjeg Čeha Jakuba Menšika * Kako god završi današnji dvoboj, Musetti i Cerundolo će već u nedjelju ponovno morati na teren, ali u Roland Garrosu, gdje će braniti boje Italije i Argentine na olimpijskom turniru