PRVA HNL

Istra povela u Gorici, na kraju podjela bodova

Istra je povela golom Belje s bijele točke, kojemu je prethodio nespretan prekršaj Muse na Caceresu početkom drugog poluvremena, a izjednačenje je stiglo samo sedam minuta kasnije, kada je Keita ubacio s lijevoga krila, a Mitrović preciznim udarcem glavom sa šest metara svladao gostujućeg čuvara mreže Lučića

1 min
HINA

U prvoj utakmici 30. kola Prve HNL Gorica i Istra 1961 su igrale 1-1 (0-0).

Istru je u vodstvo doveo Dion Drena Beljo (55-11m), a poravnao je Josip Mitrović (62).

Bio je to susret dva sastava koji do kraja sezone tek trebaju "odraditi posao", a do pobjede bodova stigli su uz po jedan pogodak sa svake strane.

Istra je povela golom Belje s bijele točke kojemu je prethodio nespretan prekršaj Muse na Caceresu početkom drugog poluvremena, a izjednačenje je stiglo samo sedam minuta kasnije, kada je Keita ubacio s lijevoga krila, a Mitrović preciznim udarcem glavom sa šest metara svladao gostujućeg čuvara mreže Lučića.

S ovim bodom Gorica je stigla na peto mjesto sa 40 bodova, jednim više, uz utakmicu više od šeste Lokomotive, dok je Istra 1961 osma sa 26 bodova, koliko ima i deveti Šibenik koji je odigrao utakmicu manje.

NOVI UDAR NA KORISNIKE Temeljem indeksne klauzule A1 od lipnja diže cijene za 6,9 posto

U obavijesti korisnicima, koju su dužni poslati 30 dana prije početka primjene, iz A1 Hrvatska navode da je prosječna godišnja stopa inflacije za 2023. u Hrvatskoj bila 8 posto te da primjena indeksne klauzule ne omogućuje raskid ugovora bez naknade. Povećanje naknada se odnosi na puni iznos mjesečnih naknada tarifa, paketa i opcija bez obračunatih popusta, a već ugovorene popuste korisnici i dalje nastavljaju koristiti