Luka Dončić briljirao u pobjedi nad Philadelphijom

Ovo je bio Dončićev 43. triple double u karijeri, još 16 i prestići će legendarnog Larryja Birda

1 min
Zoran Angeleski

S impresivnih 33 koševa, 15 asistencija i 13 skokova (njegov 43. triple double u karijeri, još 16 i prestići će legendarnog Larryja Birda), Luka Dončić bio je ključan  igrač u upravo završenoj utakmici Dallas Mavericksa koji su na svom terenu pobijedili favoriziranu Philadelphiju 76-ers sa 107-98.

Na suparničkoj strani Joel Embiid postigao je 27 koševa, uz četiri asistencije i 12 skokova.

Gosti su dobili prve dvije četvrtine i poluvrijeme dočekali s deset koševa razlike, da bi zatim Dallas treću četvrtinu osvojio sa 17, a zadnju s 12 koševa prednosti.

Ovom pobjedom Dallas drži petu poziciju Zapadne konferencije s 30 pobjeda i 23 poraza, a Philadelphija peto mjesto Istoka s 31 pobjedom i 21 porazom.