Sport i rekreacija

EUROPSKA FUTSAL ELITA U PULI

NAKON UVJERLJIVE POBJEDE BARCELONE NA VERUDI: Futsal Pula izgubila 2:3 od jakog Anderlechta

Puležani su i ovaj put pokazali da su konkurentni u samom vrhu europskog nogometa. Futsal Pula ostvarila je ogroman uspjeh već i ulaskom u završnicu Lige prvaka. Prije dvije godine igrali su u drugoligaškom društvu * Puljani su danas bili bitno oslabljeni - zbog isključenja u susretu protiv lisabonskog Sportinga nije igrao Manolo Bilić, kao i David Mataja zbog dva žuta kartona

1 min
Istra24 ⒸFOTO: Manuel Angelini
Skok Prelčeca i oduševljenje pulskih navijača

Nakon uvjerljive pobjede aktualnog europskog prvaka Barcelone nad rumunjskim United Galatiem rezultatom 6:2, u utakmici koja je danas od 17.30 sati otvorila turnir Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka u pulskom Domu sportova ’Mate Parlov’, domaća ekipa Futsal Pula Stanoinvest u drugom susretu dana pred 700-tinjak gledatelja izgubila je večeras 2:3 od jakog belgijskog Sporting Anderlechta.

Trenutak gola Prelčeca

Puljani  su sjajnim golom Prelčeca na dodavanje golmana Milanovića poveli u 4. minuti utakmice, da bi Tomić izjednačio svega četiri minute kasnije.

Anderlecht je poveo golom Dioga u 24. minuti da bi sedam minuta kasnije izjednačio 'slovenski Puležan' Osredkar. Gol odluke postigao je Jelovčić u 35. minuti.

Puljani su danas bili bitno oslabljeni - zbog isključenja u susretu protiv lisabonskog Sportinga nije igrao Manolo Bilić, kao ni David Mataja zbog dva žuta kartona.

Slavlje Anderlechta

Puležani su i večeras pokazali da su konkurentni u samom vrhu europskog nogometa.

Hrvatska ima dva predstavnika među 16 najboljih europskih klubova - Novo Vrijeme i Stanoinvest Futsal Pula.

Futsal Pula ostvarila je ogroman uspjeh već i ulaskom u završnicu Lige prvaka, postavši time članom europske elite, a uspjeh je tim veći kad se uzme u obzir da su Puležani prije dvije godine igrali u drugoligaškom društvu.

Belgijski navijači

Nastavite čitati

Pula

DAMIR PRHAT: Nakon vašeg jučerašnjeg teksta dao sam nalog da se još jednom provjeri čitav prijedlog Liste prvenstva za POS-ove stanove u Puli

"Moguće je bilo tih pet bodova dobiti ako si branitelj ili ako si član obiteljskog doma poginulog, nestalog ili zatočenog branitelja. Za konkretan slučaj nisam siguran je li učinjen previd. I to je moguće, ali sve će to biti ispravljeno prije formiranja konačne Liste" govori nam pročelnik Prhat o slučaju podnositelja zahtjeva za kupnju POS-ovog stana koji je s 29 godina dobio pet bodova kao hrvatski branitelj

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.

• Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.