Sport i rekreacija

HAT TRICK MARKA LIVAJE

Prva HNL: Uvjerljiva pobjeda Hajduka nad Hrvatskim dragovoljcem

Hajduk je ovom pobjedom barem privremeno skočio na drugo mjesto HNL-a sa 47 bodova, dva manje od Dinama koji ima i dvije utakmice manje

1 min
HINA

U susretu 24. kola Prve HNL Hajduk je na gostovanju pobijedio Hrvatski dragovoljac sa 3-0, a sva tri gola zabio je Marko Livaja stigavši do brojke od 21 gola ove sezone.

Livaja je prva dva gola zabio s bijele točke (32, 74), a trećeg u 79. minuti iz igre.

Četvrta je to uzastopna pobjeda Hajduka u nastavku sezone, pri čemu treća gostujuća. Splićani su slavili kod Šibenika (3-1) i Gorice (4-0), a zatim u posljednjem kolu pobijedili Slaven Belupo na Poljudu 3-1.

Bila je to i treća pobjeda Hajduka u međusobnim susretima ove sezone.

Hajduk je ovom pobjedom barem privremeno skočio na drugo mjesto sa 47 bodova, dva manje od Dinama koji ima i dvije utakmice manje.