republika - dugi

drugi turnir 50. "Istarske rivijere"

U Rovinju trijumf španjolskog tenisača Javiera Barranca Cosana

Dvadesettrogodišnji španjolski tenisač pobijedio je u finalu 19-godišnjeg Čeha Dalibora Švrčinu sa 6-1, 6-1 te za naslov osvojio 25 ATP bodova i 3.600 američkih dolara, dok je poraženom češkom tenisaču pripalo 16 bodova i 2.120 dolara

1 min
HINA

Španjolski tenisač Javier Barranco Cosano (ATP - 283.) pobjednik je ITF turnira u Rovinju, drugog natjecanja na 50. izdanju "Istarske rivijere", najdugovječnijeg profesionalnog teniskog turnira u Hrvatskoj.

Do svog 11. ITF naslova u karijeri, 23-godišnji španjolski tenisač stigao je pobijedivši u finalu 19-godišnjeg Čeha Dalibora Švrčinu sa 6-1, 6-1.

Za ovaj naslov Barranco Cosano je osvojio 25 ATP bodova i 3.600 američkih dolara, dok je poraženom češkom tenisaču pripalo 16 bodova i 2120 USD.

Zaključni, treći turnir 50. izdanja "Istarske rivijere" bit će odigran sljedeći tjedan na terenima TK "Opatija".