LOCALHOST
Crna kronika

USRED GRADA

Djevojka koja je nasilnički napala Filipinca u Zagrebu kazneno prijavljena. Policija: 'Iživljavala se nad njim'

Utvrđeno je da je u subotu 2. svibnja oko 4 sata na raskrižju Ilice i Tomićeve verbalno i fizički napala 37-godišnjaka tako da ga je udarala rukama i nogama po glavi i tijelu. Upravo na taj način nasiljem i iživljavanjem dovela ga je u ponižavajući položaj na javnom mjestu, kažu u policiji


 
1 min
HINA

Utvrđeno je da je u subotu 2. svibnja oko 4 sata na raskrižju Ilice i Tomićeve verbalno i fizički napala 37-godišnjaka tako da ga je udarala rukama i nogama po glavi i tijelu. Upravo na taj način nasiljem i iživljavanjem dovela ga je u ponižavajući položaj na javnom mjestu, kažu u policiji

Zagrebačka policija kazneno je prijavila 21-godišnjakinju zbog nasilničkog ponašanja u centru grada 2. svibnja na štetu 37-godišnjeg državljanina Filipina, stranca na turističkom boravku u Hrvatskoj.

Sumnjiče je da je nasiljem i iživljavanjem dovela žrtvu u ponižavajući položaj na javnom mjestu te je nakon kriminalističkog istraživanja predana pritvorskom nadzorniku, izvijestila je u srijedu policija.

Utvrđeno je da je u subotu 2. svibnja oko 4 sata na raskrižju Ilice i Tomićeve verbalno i fizički napala 37-godišnjaka tako da ga je udarala rukama i nogama po glavi i tijelu. Upravo na taj način nasiljem i iživljavanjem dovela ga je u ponižavajući položaj na javnom mjestu, kažu u policiji.

Osumnjičena 21-godišnjakinja koja se dovodi u svezu s tim sukobom uhićena je u utorak navečer operativnim radom te je privedena u službene prostorije policije na kriminalističko istraživanje.


Nastavite čitati

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.

  • Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.