Napustio nas je jedan od najstarijih pulskih nogometaša, legenda pulske Karbonine Điđi Paoli
Od 1960. godine pa do kraja nogometne aktivnosti igrao je za NK Staklar, klub koji će do kraja osamdesetih godina, uz NK Istru i NK Uljanik biti nositelj kvalitetnog nogometa u Puli