Lopoč "zaposjeo" Medulinsku lokvu
Kod bujanja ove i sličnih biljaka, u lokvi se smanjuje količina kisika, što ima vrlo negativan odraz na životinjske vrste u ekosustavu i može dovesti čak do pomora ribe
Gourm-E-Bike se nastavlja. Tijekom srpnja i kolovoza tura se održava svakog ponedjeljka
Gourm-E-Bike se nastavlja. Tijekom srpnja i kolovoza tura se održava svakog ponedjeljka
U subotu, 31. svibnja 2025., u Kašteliru-Labincima održana je biciklističko-gastronomska tura Gourm-E-Bike, koja je okupila brojne zaljubljenike u prirodu, rekreaciju i istarsku autentičnost.
Na vožnju je krenulo oko 50 sudionika, okupljenih ispred Butige u Kašteliru, gdje je započela ruta duga otprilike 15 kilometara. Vožnja je protekla laganim tempom, uz vodstvo stručnog vodiča Haire Kocijančić, a uključivala je pet pažljivo odabranih zaustavljanja kod lokalnih obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava, gdje su sudionici imali priliku kušati domaće proizvode i doživjeti srdačnost istarskih domaćina.
Prvo zaustavljanje bilo je kod Vina Cossetto, gdje su sudionici uživali u elegantnim vinima u atmosferi prekrasnog maslinika sa sjenicama, a posjetili su i vinski podrum te saznali više o procesu proizvodnje vina, obiteljskoj tradiciji i razvoju podruma kroz generacije.
Nakon toga, uslijedio je posjet Monte Fomentu, gdje ih je dočekala stručno vođena degustacija maslinovog ulja. Ovdje su sudionici naučili razliku među sortama, osnovne informacije o postupku prerade maslina, te kako pravilno kušati ulje. Osim edukativnog dijela, obilazak je nastavljen u opuštenoj atmosferi – šetnjom kroz šumu do magaraca.
Treća postaja bio je OPG Edi Brčić, gdje je domaćin dočekao sudionike uz netom pečeni domaći kruh, maslinovo ulje i domaće nareske. Toplina, autentičnost i osobni pristup domaćina posebno su ostali u pamćenju mnogima, a dodatnu atmosferu stvorio je glazbeni duo Magnolia na istarskim roženicama.
Četvrta postaja bila je Vinarija Legovina, koja je sudionicima pružila priliku da među prvima razgledaju njihov upravo otvoreni, moderan i impresivan vinski podrum. Prostor je ostavio snažan dojam na sve goste i potvrdio važnost ovog novog poglavlja u lokalnoj vinskoj sceni.
Na kraju su sudionici posjetili Vina Radoš, gdje su uživali u mirisnom muškatu, a posebno ih je razveselila domaća kroštula, koju je pripremila domaćica. Družili su se uz opuštenu glazbu trija Aleksandar, Tone i Marko, koji su stvorili veselu atmosferu za zatvaranje ture.
Cjelodnevna tura završila je povratkom ispred Butige, gdje su sudionici imali priliku kupiti proizvode lokalnih proizvođača i ponijeti sa sobom dio okusa i mirisa koje su taj dan doživjeli.
Ne brinite ako ste ovaj put propustili – Gourm-E-Bike se nastavlja. Tijekom srpnja i kolovoza, tura se održava svakog ponedjeljka, pružajući još više prilika za doživjeti Kaštelir-Labince na dva kotača, kroz lokalne okuse, krajolike i ljude.
Organizatori ture su Turistička zajednica općine Kaštelir-Labinci i Općina Kaštelir-Labinci, a sufinanciran je sredstvima Istraske županije upravnog odjela za turizam Turističke zajednice Istarske županije.
Kod bujanja ove i sličnih biljaka, u lokvi se smanjuje količina kisika, što ima vrlo negativan odraz na životinjske vrste u ekosustavu i može dovesti čak do pomora ribe
Sportski direktor Saša Bjelanović nije htio govoriti o odlascima i dolascima igrača, kazavši da će okosnicu u idućem trogodišnjem razdoblju činiti igrači iz akademija Istre i Alavesa, uz manji dio vanjskih igrača koji bi trebali činiti razliku
Među mještanima koji su podržali inicijativu je i 78-godišnji Tonin, koji se prisjeća da je ovo stablo obilježilo i njegovo djetinjstvo. "Još dok sam bio dijete, na stablu je bila ljuljačka. Već tada je to bio veliki hrast", kaže Tonin
Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.
Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.