NIZOZEMSKA PRVA LIGA

Pobjede Feyenoorda i Ajaxa - nastupili Ivanušec, Šutalo, Sosa i Halilović

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanišec je za Feyenoord igrao od 78. minute, dok je na suprotnoj strani za Fortunu Sittard  Alen Halilović ušao u igru u 86. minuti

1 min
HINA

Aktualni nizozemski prvak Feyenoord porazio je na gostovanju Fortunu Sittard sa 1-0 u susretu 30. kola Eredivisie, dok je Ajax u derbiju kola porazio Twente sa 2-1.

Feyenoord je slavio golom Davida Hancka u 18. minuti.

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanišec je za Feyenoord igrao od 78. minute, dok je na suprotnoj strani Alen Halilović ušao u igru u 86. minuti.

Tri boda je dohvatio i Ajax porazivši Twente sa 2-1.

Gosti su poveli u 31. minuti golom Rickyja van Wolfswinkela, no "Kopljanici" su u drugom dijelu okrenuli rezultat, a strijelci su bili Brian Brobbey (59) i Steven Bergwijn (81-11m).

Za Ajax je cijeli susret igrao Josip Šutalo, Borna Sosa je ušao u igru u 82. minuti dok Jakov Medić nije nastupio.

PSV vodi na ljestvici sa 81 bodom, Feyenoord ima 72, Twente je treći sa 60 bodova, a zatim slijede AZ sa 55 i Ajax sa 48 bodova.