Komunal

smeće razbacano diljem grada

Herculanea na godišnjem?

Nimalo lijepe scene pred špicu sezone


 
1 min
Dražen Majić

Nimalo lijepe scene pred špicu sezone

Čitatelji već nekoliko dana upozoravaju na razbacano smeće diljem grada. Jučer je to bila Veruda, danas je područje iznad Arene.

Na nedavnoj presici novog gradonačelnika Peđe Grbina jedan je građanin upozorio na isti problem.

- Teška je katastrofa, što planirate učiniti, pitao je stariji Puležan.

- Ima nekoliko problema. Jedan su spremnici koji se ne mogu zatvoriti pa ptice razvlače smeće naokolo. Drugi problem su spremnici kod kojih je uvedena naplata a jedan dio građana ne želi plaćati i smeće ostavlja pored. Očito s Herculaneom moramo pronaći model kako da to riješimo, rekao je Grbin prije sedam dana.

Model očito jo nije pronađen a ubrzano se približava špica sezone.


Nastavite čitati

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.

  • Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.