Nezavisni sindikalisti: "Uljanik se ne može prodavati radnicima iza leđa"
"Surovi sustav koji je uveo direktor Samir Hadžić funkcionira na način da radnici u svojim ugovorima imaju određene niske plaće, a onda im se mjesečno ili tromjesečno aneksima za isto radno mjesto, za iste radne zadatke aneksom plaća uvećava i preko 60%. Ti se aneksi onda „dobrom voljom direktora" obnavljaju. Takvim postupanjem radnike se drži u stalnoj neizvjesnosti i izlaže opasnosti da preko noći ostanu bez značajnog dijela svojih primanja", poručuju iz NSRH