LOCALHOST
Politika i društvo

"PROBUDIMO PULU IZ SNA"

Peđa Grbin o Zoričiću: “Trump iz našeg sokaka izvrijeđao je svakoga, a tako se grad ne može voditi"

Grbin je još jednom pozvao sve građane i građanke da 1. lipnja izađu na izbore i da umjesto salve uvreda i kukanja izaberu promjene, znanje, stabilnost i sigurnost u vođenju grada


 
2 min
Istra24

Grbin je još jednom pozvao sve građane i građanke da 1. lipnja izađu na izbore i da umjesto salve uvreda i kukanja izaberu promjene, znanje, stabilnost i sigurnost u vođenju grada

Kandidat SDP-a za gradonačelnika Pule Peđa Grbin zahvalio se u priopćenju svim kandidatima i političkim strankama koje su ga podržale nakon prvog kruga izbora.

"Ta podrška pokazuje da su ostali dosljedni onome što su zagovarali prije izbora, ali i onom što su građani Pule na izborima jasno rekli: da žele promjenu i da nisu zadovoljni Filipom Zoričićem i načinom kojim vodi grad", poručio je Grbin.

Takva je podrška, istaknuo je, iznimno važna jer, bez Gradskog vijeća, sam gradonačelnik ne može realizirati sve ono o čemu su u kampanji govorili, a takvih je stvari, naglasio je, u Puli puno.

- Od vrtića, preko rješavanja gorućeg problema parkinga i prometa, do stanova za mlade ili novog doma za starije, samo u suradnji gradonačelnika i Vijeća moći ćemo krenuti naprijed i ostvariti ono o čemu smo u kampanji govorili. Ova podrška, kao i ona građana koju smo dobili, pokazuje i da je Puli dosta vrijeđanja i omalovažavanja svih onih koji misle drugačije, čemu je Zoričić osobito sklon zadnjih dana. Umjesto da ikome pruži ruku suradnje, Trump iz našeg sokaka izvrijeđao je svakoga, a tako se grad ne može voditi. S druge strane, nama je prioritet grad, a u fokusu čovjek, i nije nam bitno čiji je glasač. Želimo otvorenu, tolerantnu Pulu i pouzdanu gradsku upravu po mjeri građana i građanki, spremnu odgovoriti na sve gradske probleme, kazao je Grbin.

Još je jednom pozvao sve građane i građanke da 1. lipnja izađu na izbore i da umjesto salve uvreda i kukanja izaberu promjene, znanje, stabilnost i sigurnost u vođenju grada.

- Idemo zajedno do kraja, do pobjede, zaključio je Grbin.


Nastavite čitati

Pula
 

Klub La Resistance četiri godine posluje nezakonito: Grad Pula oštećen za najmanje 30.000 eura

Tvrtka Istarska novinska agencija nikad nije dobila zakonom propisana rješenja neophodna za rad kluba veličine 500 kvadrata. Objekt u kojem se nalazi klub je bespravno sagrađen. Vlasnik tvrtke Elvis Morina nikad nije plaćao zakup ni komunalnu naknadu za ukupno 700 gradskih kvadrata koje ugostiteljski koristio. Tijekom četiri godine Grad Pula je samo na ime komunalne naknade oštećen za 30.000 eura

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.

  • Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.