Na svom glasačkom mjestu glasao je jutros i Peđa Grbin, kandidat SDP-a za gradonačelnika Grada Pule.
- Pozivam sve građane da iskoriste svoje pravo, netko će reći i dužnost i odluče kako će izgledati njihove županije, općine i gradovi u naredne četiri godine, a ponajviše kako će izgledati njihova Pula i Istra, pozvao je Grbin na glasanje.
- Pozivam sve građane, Istrijane i Istrijane da izađu na lokalne izbore. Mislim da je važno da iskoriste svoje pravo. Ako su za ovo stanje neka stanje neka zaokruže one koji su bili do sada na vlasti, ako su za promjenu neka zaokruže promjenu, pozvala je Sanja Radolović, kandidatkinja SDP-a za istarskog župana, odnosno županicu.
- Posebna poruka ide mladima: lajk na društvenim mrežama ne znači i njihovo biračko pravo. Izađite na izbore, pokažite da su se stvari promijenile i pokažite da će mladi ovoga puta izaći na izbore, poručila je Radolović.