Motociklist poginuo na Jadranskoj magistrali
Nesreća se dogodila u smjeru Zagreba
Ne spominjući samog Thompsona niti njegovu izjavu, Tomašević je u kratkoj objavi podsjetio na činjenicu da je na svoju poziciju izabran demokratskim putem i to dvaput
Ne spominjući samog Thompsona niti njegovu izjavu, Tomašević je u kratkoj objavi podsjetio na činjenicu da je na svoju poziciju izabran demokratskim putem i to dvaput
Zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević (Možemo!) oglasio se danas na društvenim mrežama, nakon što je na svom sinoćnjem koncertu u zagrebačkoj Areni Marko Perković Thompson pozivao na rušenje zagrebačke vlasti.
Kako prenosi Index.hr, Thompson je tijekom koncerta rekao, među ostalim: "Ovdje se radi o napadu na Domovinski rat i temelje hrvatske države. Znamo da danas Zagrebom upravlja ekstremna ljevičarska sekta i ostaci jugokomunista. Zagreb je glavni grad Hrvatske. Ali i svake Hrvatice i Hrvata gdje god živio. Svi smo mi vezani uz Zagreb. Pozivam sve koji se ne slažu s ovom vlasti koja donosi ovakve odluke da se tome treba protiviti demokratskim putem, putem izbora. Izbori mogu biti i redovni i izvanredni".
Ne spominjući samog Thompsona niti njegovu izjavu, Tomašević je u kratkoj objavi podsjetio na činjenicu da je na svoju poziciju izabran demokratskim putem i to dvaput.
"Dva puta sam na demokratskim izborima izabran za gradonačelnika Zagreba.
Mandat i povjerenje da vodim ovaj grad dali su mi građani Zagreba.
Dokle god imam povjerenje Zagrepčana radit ću ovaj posao savjesno i odgovorno i donosit ću odluke koje smatram ispravnima bez obzira na pritiske", napisao je danas Tomašević.
Podsjetimo, netrpeljivost između Thompsona i zagrebačke gradske vlasti započele su nakon što pjevača nije odobren termin za drugi koncert te nakon što zagrebački gradonačelnik najavio da se neće odobravati koncerti na kojima se izvikuje pozdrav "Za dom spremni".
Nesreća se dogodila u smjeru Zagreba
Tvrdi da građanima mora biti omogućen slobodan prolaz te je podnio kaznenu prijavu protiv tvrtke JTH Costabella
Rušenje je posljedica požara koju su u studenome 2025. godine izazvala dvojica 18-godišnjaka. Tada je stanje objekta ozbiljno narušeno, zbog čega je sigurnost postala prioritet
Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.
Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.