Procurio je sastav hrvatske reprezentacije u odlučujućem dvoboju protiv Gane, piše Jutarnji i dodaje da su se "iz hotela The Notary probile informacije" koje su odlučili podijeliti s javnošću.
"Po onome što je došlo do nas, Vatreni će ponovno igrati u formaciji 4-2-3-1, ali izbornik je napravio ozbiljne zahvate. Petar Sučić vraća se u startnu jedanaestoricu, i to kao desno krilo, a Joško Gvardiol na kraju je ipak na klupi. Prvo smo pisali da bi ga izbornik mogao odmoriti, ali isto tako da treba učiniti sve kako bi ga dobio za sljedeću fazu natjecanja, jer nije pravi, pogotovo po pitanju koncentracije i sudjelovanja u igri, što nije samo do njega nego i do ostatka ekipe. Potom je stigao glas da će igrati, pa smo tako i objavili, međutim na dan utakmice doznali smo da ipak neće igrati. Vjerojatno su i izbornik i stožer dobro razmislili, nije lako donijeti takvu odluku. Zna se koliko su čekali da se oporavi od ozljede" piše Jutarnji.
Formacija bi tako trebala ostati nepromijenjena u odnosu na Panamu (4-2-3-1), ali će u prvoj postavi biti tri promjene: osim Petra Sučića, ulaze i Ante Budimir, ali i Nikola Vlašić. S njim Dalić, zaključuje Jutarnji, želi dobiti više energije i duela u sredini.
Postava bi tako trebala biti sljedeća: Livaković – Stanišić, Šutalo, Pongračić, Perišić – Modrić, Kovačić – P. Sučić, Vlašić, Baturina – Budimir.