Koštala je preko 700 tisuća eura, a nije nikada proradila niti donijela ijedan euro u gradski proračun. Proglašena je potom propalim projektom i poslana "u skladište", a sada s postupkom njene demontaže i skladištenja, čini se, započinje novi niz troškova.
Nakon što su propala dva pokušaja prodaje ove neobične građevine, naime, na kojima je nuđena po početnoj cijeni od 324 tisuće eura, u gradskoj tvrtki Pula parking odlučeno je da će se konstrukcija rolo garaže ukloniti s parkirališta na Marsovom polju 1, čime će se barem osloboditi nekolicina parkirnih mjesta pod njom.

Prekopavanje asfalta i izvlačenje nosača
Demontaža - zahtjevni proces koji je potrajao nekoliko tjedana - koštala je 26.500 eura, potvrdili su nam prošlog mjeseca iz Pula parkinga, no u ovaj iznos nisu uračunati neki značajni troškovi poput strojeva (dizalice, viljuškara, prijevoza), koji se obračunavaju po satu rada. Na ovaj dio računice, s obzirom na to da su na Marsovom polju 1 do ovog tjedna još uvijek bili radni strojevi, još ćemo, dakle, pričekati.
No, nakon demontaže, javio se i trošak skladištenja. S obzirom na to da garaža, kao što smo već naveli, nije prodana, za nju se i dalje mora brinuti gradska tvrtka, a ona je odlučila konstrukciju prenijeti na zemljište u vlasništvu pulske Plinare, gdje će mjesečni trošak deponiranja iznositi 325 eura.
Konačno, uklanjanjem garaže nisu se automatski oslobodila parkirna mjesta pod njom, pa se posljednja stavka u cjelokupnoj računici odnosi na izvlačenje njenih duboko postavljenih korijena, odnosno betonskih nosača s čeličnim stopama.
Proteklog su tjedna tako na mjesto uklonjene garaže izašli novi strojevi, koji su izvukli nosače a, kako je ovaj proces u cijelosti uništio površinski sloj parkirališta na mjestu gdje je stajala garaža, bilo ga je potrebno iznova poravnati i asfaltirati.
Ovi su pak radovi izvršeni u sklopu redovnog održavanja javnih površina u vlasništvu Grada Pule, odgovorili su nam iz Pula parkinga na upit o troškovima ranije ovog tjedna, dok iz same Komunalne palače do zaključenja teksta nismo dobili podatak o tome koliko košta ovaj segment posla.
Čini se da će se na točne brojke morati još malo pričekati, a isto vrijedi i za podatak o tome koliko je uklanjanje garaže u njenom "prizemlju" u konačnici oslobodilo parkirnih mjesta.
Naime, krajem tjedna je na mjestu gdje se donedavno šepurila rolo garaža već postavljen novi asfalt, ali tek će horizontalna signalizacija otkriti koliko će na njemu zaista biti dostupnih mjesta.
Ono što je već sada sigurno - bila je ovo skupa garaža, podigla je prašinu, ne prestaje stvarati troškove, ali - više je nema!
U priči koja je od početka puna apsurda, i sam je kraj protekao u takvom tonu - roto garažu, naime, demontorala je ista trtka koja ju je i podiglka na Marsovom polju - Markoja. Podsjetimo, Nadzorni odbor Pula parkinga u veljači ove godine dao je suglasnost za sklapanje drugog aneksa ugovora o nabavi rotacijskog parkirnog sustava, informatičkog sustava za podršku rezervacija i naplate parkiranja te montaže s tvrtkom Markoja. Taj aneks u praksi predstavlja raskid ugovora s tvrtkom koja je dobila posao izgradnje, dostave i montiranja notorne roto garaže u samom centru Pule - garaže koja je upravo nakon toga i uklonjena.