U ponedjeljak i utorak, 29. i 30. lipnja, zbog sanacije kolnika na raskrižju odvojka koji povezuje Partizanski put s državnom cestom DC75 i ulicom Partizanski put uvest će se privremena regulacija prometa, priopćuju iz Grada Pule.
Radove će izvoditi trgovačko društvo CESTA d.o.o. Privremena regulacija prometa bit će na snazi oba dana od 8 do 17 sati. Promet će se odvijati prema privremenoj prometnoj signalizaciji postavljenoj sukladno propisanoj prometnoj shemi te uputama nadležnih službi.
Budući da se u neposrednoj blizini predmetnog raskrižja istovremeno radi i na nadvožnjaku, privremene regulacije prometa bit će usklađene kako bi se osiguralo sigurno i nesmetano odvijanje prometa.
Iz Grada mole vozače i ostale sudionike u prometu za pojačan oprez te da poštuju privremenu prometnu signalizaciju.