U Centru za mlade Pula u petak, 13. ožujka u 12 sati bit će otvorena izložba „Erasmus+ 2026. Graz – Umjetnici za umjetničko obrazovanje“, na kojoj će učenici 3. i 4. razreda Škole primijenjenih umjetnosti i dizajna (ŠPUD) predstaviti radove nastale tijekom njihova boravka u austrijskom Grazu.
Učenici će kroz izložene radove i kratku prezentaciju podijeliti iskustva stečena tijekom međunarodne suradnje s drugim umjetnicima, s kojima su imali priliku razvijati i usavršavati svoje umjetničke vještine. Izložba tako donosi uvid ne samo u njihove radove, nego i u proces kreativnog razvoja, razmjenu ideja te nove umjetničke perspektive koje su proizašle iz sudjelovanja u programu Erasmus+.
Izložba će biti otvorena od 13. ožujka do 13. travnja 2026. godine u Centru za mlade Pula.
Ulaz je slobodan za sve građane, ljubitelje umjetnosti i mlade koji žele saznati više o mogućnostima koje pruža program Erasmus+.