Pulski gradonačelnik Peđa Grbin danas je Komunalnoj palači primio najbolje pulske osmaše školske godine 2024./2025. te ravnatelje njihovih škola.
Grbin je najboljim učenicima čestitao na odličnom uspjehu i naglasio kako je to važan korak za njih sada kada biraju srednju školu i svoju budućnost, javljaju iz Grada. Zaželio im je ugodno ljeto, da se odmore i na jesen krenu u nove životne pobjede.
Uz gradonačelnika, prijemu su nazočile i Ivana Sokolov, pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti, mlade i sport, te Sanja Kantaruti, pročelnica Službe Gradonačelnika i Gradskog vijeća.
Najbolji ovogodišnji osnovnoškolci su: Carla Albertini iz OŠ Kaštanjer, Loren Benčić iz OŠ Veli Vrh, Luka Nemet iz OŠ Centar, Roza Mitić iz OŠ Veruda, Tomislav Pejić iz Škole za odgoj i obrazovanje, Benedikt Palić iz OŠ Vidikovac, Lara Mihovilović iz Talijanske osnovne škole Giuseppina Martinuzzi, Ema Ruba iz OŠ Šijana, Lana Drviš iz OŠ Stoja, Laren Golub iz OŠ Monte Zaro i Lena Perhat iz OŠ Tone Peruška.