ZAUSAVILI IH MOMČADI SA ZAČELJA

Tek bod za favorite: Juventus i Athletic Bilbao nekako do remija

Juventus je u Cagliariju gubio do 87. minute, Athletic je kod kuće gubio od Granade

2 min
HINA

Nogometaši Cagliarija i Juventusa u susretu su 33. kola talijanskog prvenstva odigrali 2-2 (2-0).

Domaćin je dominirao prvim poluvremenom nakon kojega je vodio sa 2-0 s dva gola iz kaznenih udaraca koje su iskoristili Gaetano (30-11m) i Mina (36-11m), no u nastavku je Juventus bio mnogo bolji te je poravnao golom Vlahovića (62) iz slobodnog udarca te autogolom Dossene (87-ag).

Treći Juventus sada ima 64 boda, dok je Cagliari 13. sa 32 koliko ima i 14. Lecce.

Ranije u petak su nogometaši Lazija, koje vodi hrvatski trener Igor Tudor, kao gosti svladali Genou sa 1-0 (0-0). Gol vrijedan tri boda postigao je Luis Alberto u 67. minuti. Bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj ušao je u igru za Genou u 68. minuti. Ovom pobjedom Lazio je skočio na šesto mjesto sa 52 boda, jedan manje, ali i dvije utakmice manje ima sedma Atalanta. Genoa je 12. sa 39 bodova.

Na vrhu je Inter sa 83 boda, 14 više od drugog Milana te bi mogao i teoretski osigurati naslov već u ponedjeljak ako pobijedi svog gradskog rivala.

Atheltic - Hranada 1-1

U prvoj utakmici 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic i Granada su  Bilbau igrali 1-1 (1-1).

Gosti su poveli autogolom Inakija Williamsa (6-ag), a na konačnih 1-1 poravnao je Guruzeta (24).

Peti Athletic sada ima 58 bodova, tri manje uz utakmicu više od četvrtog Atletica iz Madrida, dok je Granada 19. sa 18 bodova.

Vodi Real Madrid sa 78 bodova, osam manje ima druga Barcelona.