Komunal

IZVOĐAČ RADOVA ZARADIO PRIJAVU

KAOS NA PULSKOJ VERUDI Postavljanje optičkih kablova zakompliciralo promet - automobili voze nogostupom, pješaci moraju prometnicom

Hrvatski telekom radove izvodi bez odgovarajuće koordinacije i jasne regulacije prometa


 
1 min
Dean Mladenović ⒸFOTO: Dean Mladenović

Hrvatski telekom radove izvodi bez odgovarajuće koordinacije i jasne regulacije prometa

Širom Pule u tijeku su radovi na postavljanju optičkih kablova koje izvodi Hrvatski Telekom.

Na Verudi, na križanju Ulica Velog Jože, Pina Budicinija i Alda Negrija, situacija je, u najmanju ruku kaotična - nema privremene regulacije prometa. Automobile se 'penju' nogostupima, pješaci su pak prisiljeni hodati prometnicom zbog kablova po nogostupu, rupe na sve strane.

Nema nikakve prometne regulacije

Prolaznici s kojima smo razgovarali upozoravaju na potpuno nekontrolirano odvijanje prometa, kakvo, tvrde, dosad nisu doživjeli.

Stječe se dojam da Hrvatski Telekom radove izvodi bez odgovarajuće koordinacije i jasne regulacije prometa. Je li doista tako i pod kojim se uvjetima radovi odvijaju, odgovorili su nam iz Grada Pule.

Naglasili su da su dali suglasnost za radove postavljanja optičkih kablova. Nakon prijava građana, na teren su poslali komunalne redare koji su izvođaču radova napisali prijavu zbog - nepostavljene prometne regulacije.


Nastavite čitati

Pula
 

OBNOVA ROJCA U FINIŠU Voditelj projekta ing. Filip Banovac: "Lift može nositi i opremu bendova"

"Napravljena je nova gromobranska instalacija jer je dosadašnja bila neuvjetna", kaže voditelj projekta ing. Filip Banovac, otkivajući problem koji je u prošlosti možda mogao imati i neželjene posljedice * Videonadzor za koji dan ponovno u funkciji. Pojavila se dva grafita, od čega je ustaški prebojan. O prihvatljivim muralima drugom prilikom * Kad će riješiti začepljene WC vertikale, pitali smo nadležne 

Pula
 

IŠČUPANA IZ KORIJENA Rasklopljena pulska roto garaža otišla u podstanarstvo, osvanuo novi asfalt

Dvjestotinjak četvornih metara parkirnog prostora pod garažom tek je krajem tjedna ugledalo sunce jer je do jučer trajala akcija uklanjanja nosača garaže koji su bili ukopani u tlo parkirališta na Marsovom polju, a zatim i sanacija asfalta. Koliko će mjesta donijeti i koliko je demontaža sveukupno koštala tek će sada postati jasno. Ono što je sigurno već sada - bila je skupa, podigla je prašinu, ne prestaje stvarati troškove, ali - više je nema!

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našim uvjetima korištenja.

  • Nužni kolačići omogućuju osnovne funkcionalnosti. Bez ovih kolačića, web-stranica ne može pravilno funkcionirati, a isključiti ih možete mijenjanjem postavki u svome web-pregledniku.